Alien: Isolation Resmi Olarak Duyuruldu

OG-site-YT-banner

Alien_Isolation_amanda_ripley_1
Aliens: Colonial Marines isimli yapımla oyuncular üzerinde kötü bir izlenim bırakan serinin yeni oyunuyla ilgili , uzun süredir söylentiler dolanıyordu. Ancak bugün itibari ile Alien: Isolation , Sega tarafından kesinleştirildi.

Haberlere göre Alien: Isolation , bu senenin son aylarında çoklu platform olarak çıkışını yapacak. Oyun , orjinal Alien filminin 15 yıl sonrasını konu alacak. Total War gibi yapımlarla tanıdığımız Creative Assembly tarafından geliştirilen oyun da , Ellen Ripley’in kızı Amanda’yı yöneteceğiz. Aksiyon ve benzeri öğelerin aksine korkuya yoğunlaşan Alien: Isolation , ” gerçek bir hayatta kalma ve korku oyunu ” olarak vurgulanıyor.

Bazı söylentilere göre ise , Sega ve Creative Assembly Alien: Isolation’ın duyurulmasından bir süre önce etkinlik düzenlemiş ve bazı basın üyelerine oyunu deneme imkanı sunmuş. Duyurunun ardından oyun ile ilgili yapılan ön incelemelere baktığımızda , gayet olumlu cümlelerin yer aldığını da görüyoruz. Fakat her şey oyunu çıkışı ile beraber daha fazla netlik kazanacaktır. Oyunun daha önce yayınlanmış olan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]https://www.youtube.com/watch?v=JxZC88xX2Uc[/youtube]

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...