Assassin’s Creed IV: Black Flag’e Yeni DLC Geldi

OG-site-YT-banner

Assassins-Creed-4-black-flag-Guild-of-Rogues-DLC-630x350
Assassin’s Creed IV: Black Flag için çıkış yapan Freedom Cry DLC’sinin ardından , yeni bir DLC daha ortaya çıktı. Guild of Rogues isimli bu yeni DLC , online satış yapan mağazalardaki yerini aldı.

Tamamen multiplayer moduna odaklı olarak çıkan Guild of Rogues , oyundaki multiplayer moduna üç tane yeni karakter ekliyor. Bu karakterlerden biri denizci kılıcı kullanan ve görüntüsü ile düşmanlarının dikkatini dağıtan Siren , diğeri her çeşit silahı kullanabilen hızlı ve çevik olan bir savaşçı Stowaway , ve de son karakter olarak rakiplerini doğaüstü güçlerinin yanı sıra baltası ile de yok edebilen Shaman.

Guild of Rogues’ta yer alan ilk harita multiplayer harita , yüksek olan ağaçların gölgesinde kalan Kingston olmuş. Kasabada hem büyük ağaçların tepesinde , hem de arka sokakların arasında gizlice dolaşabilmek mümkün olacak. Oyundaki ikinci harita ise daha önce Assassin’s Creed III oyununda bulunan ve oyuncular tarafından en favori harita olarak görülen Charlestown. Bu kasabada ise bir çok açık alan , bir kilise ve oldukça geniş sokaklar yer alıyor.

Guild of Rogues DLC’si , tüm bu karakterler ve haritalar ile yalnızca multiplayer odaklı olarak , $2.99’luk fiyat ile satışa çıkmış durumda. Daha önceden Season Pass’e sahip olan oyuncular , bu DLC’yi ücretsiz olarak edinebilecek. Guild of Rogues’da ki yeni haritalar da 17 Şubat tarihinde , ücretsiz olarak indirilebilir hale gelecek.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...