Call of Duty: Black Ops – Declassified İlk Detayları Belli Oldu

OG-site-YT-banner

Sony’nin Şubat ayında piyasaya sürülen yeni el konsolu Vita, oyun çeşitliliği konusunda kısır olması nedeniyle şu sıralar zor bir durum yaşıyor. Ancak Sony’nin halen Vita için çok sayıda planı var.

 

declassified vita

 

E3 2012’de bizzat Sony tarafından duyurulan, sonrasında ise yerini sessizliğie bırakan Call of Duty : Black Ops – Declassified ilk detayları yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Oyunu listeleyen dünyaca ünlü satış sitelerinden Wallmart, oyunla ilgili bazı bilgileride açıkladı. Bu bilgilere g öre Call of Duty : Black Ops – Declassified, normal senaryo modunun yanı sıra multiplayer modu da içerecek. Bunun yanında oyun Vita’nın kendine has özelliklerini de kullanacak ve bu özellikliklerin kullanılması doğrultusunda hazırlanan bir combat sistemi içerecek.

 

CoD : Black Ops – Declassified’in çıkış tarihi konusunda herhangi bir bilgi henüz duyurulmamışken, yukarıdaki bilgilerin doğruluğudu resmi olmamakla birlikte, Walmart’ın spekülasyon üzerine bilgi ekleyecek düzeyde bir site olmadığını okuyucularımıza hatırlatırız.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...