Carrier Command: Gaea Mission ve Rogue Legacy, Steam’de İndirimde

OG-site-YT-banner

command

Carrier Command: Gaea Mission, Steam’de ”Bugünün Teklifi” olarak indirime alınmış durumda. Rogue Legacy ise ”Hafta Sonu Fırsatı” olarak karşımıza çıkmakta. Gelin hep birlikte bu indirimlere bir göz atalım.

Aksiyon ve strateji türlerinin bir kombinasyonu olarak doğan Carrier Command: Gaea Mission, Steam’de %75’lik bir indirime girmiş durumda. 28 Eylül 2012 tarihinde piyasaya sürülen ve Metacritic (Metascore) ortalaması 60 puan olan yapıma, 32.99$ yerine 8.24$ ödeyerek sahip olabilirsiniz. Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bağımsız yapımcı Cellar Door Games imzası taşıyan Rogue Legacy ise %40’lık bir indirimle bizleri karşılamakta. 2 boyutlu bir platform oyunu olan ve oyun otoritelerince çokça beğenilen Rogue Legacy, 14.99$’dan, 8.99$’a düşmüş durumda. Steam başarımları ve oyun kumandası desteğine de sahip olan yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 

Steam’de Carrier Command: Gaea Mission fırsatı saat 21.30 itibariyle 46 saat 30 dakika sonra sona erecek. Rogue Legacy fırsatı ise 16 Eylül günü son bulacak.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...