Command & Conquer: Red Alert 3 ve Darksiders II, Steam’de İndirimde

OG-site-YT-banner

darksiders2

Kimine göre yoğun, kimine göre eğlenceli bir hafta içinin ardından yine yepyeni bir hafta sonu daha bizleri karşılaşmakta. Hafta sonu evine kurulup, oyun oynamayı tercih edenler için daha sevindirici bir haber olacak olan Steam indirimleri ile karşınızdayız.

Steam hafta sonu fırsatlarında ilk konuğumuz, 2008 yılında çıkışını yapan gerçek zamanlı strateji türündeki Command & Conquer: Red Alert 3 olmakta. EA Los Angeles tarafından geliştirilen Command & Conquer: Red Alert 3, aldığı %70’lik indirimle 19.99$’dan 5.99’a düşmüş durumda. Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Steam hafta sonu fırsatlarında ki ikinci fırsat daha güncel bir oyun olmakta. 2012’nin Ağustos ayında piyasaya çıkan Darksiders II, Aksiyon-RPG türünde bir oyun. Vigil Games tarafından geliştirilmiş olan ve THQ tarafından ise dağıtımcılığı üstlenilmiş Darksiders II, 49.99$ yerine 9.99$’dan satılmakta. Darksiders II, mükemmel bir indirim almış diyebiliriz. Eğer bir önceki oyun olan Darksiders’ı oynamadıysanız ve oynamak istiyorsanız güzel bir haberimiz var. Darksiders ise 19.99$ yerine 3.99$’dan satışını sürdürmekte. Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Steam’deki bu hafta sonu fırsatları 29 Temmuz günü sona erecek. Herkese keyifli bir hafta sonu dilerim.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...