Company of Heroes 2 ve The Showdown Effect, Steam’de İndirimde

OG-site-YT-banner

SHADOWN

Takvimler 20 Eylül’ü gösterirken bizler de yepyeni Steam haberleri ile karşınızda olmaktayız! Bu hafta sonu fırsatlarında Company of Heroes 2 ve The Showdown Effect, Steam’de 23 Eylül tarihine kadar indirime girmiş durumda. Dilerseniz bu indirimlere bir göz atalım.

Relic Entertainment tarafından Microsoft Windows platformu için geliştirilen ve 25 Haziran 2013 tarihinde piyasaya sürülen Company of Heroes 2, Steam’de %33’lük bir indirime girmiş durumda. Gerçek zamanlı strateji türüne ev sahipliği yapan Company of Heroes 2, 59.99$’dan, 40$’a  düşmüş durumda. Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İkinci durağımız ise Arrowhead Game Studios imzalı The Showdown Effect olmakta. Bizleri 2.5 boyutlu bir dünyaya çağıran The Showdown Effect, multiplayer tabanlı bir aksiyon oyunu. 80’li ve 90’lı yılların aksiyon filmlerinden esinlenilerek geliştirilen bu yapımı 23 Eylül tarihine kadar ücretsiz oynayabilirsiniz. Dilerseniz de yine 23 Eylül tarihine kadar yapıma 9.99$ yerine 2.49$ ödeyerek sahip olabilirsiniz. Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...