Counter Strike : Global Offensive Bugün Ön-Siparişte!

OG-site-YT-banner

2012, birçok oyuncu için beklentilerin sona erdiği bir yıl oldu. PS Vita ve Diablo 3 gibi ağır topların çıkış yaptığı bu yılın sonunda Wii U gibi yeni nesil bir konsolunda çıkış yapacak olması halen heyecanımızı taze tutmamızı sağlıyor. Ancak tabiki 2012 bunlardan da ibaret değil. Dünya’da gelmiş geçmiş en çok oynan oyunlar arasında yer alan Counter Strike’ın yeni oyunu da önümüzdeki haftalarda piyasaya çıkacak olması, internet cafede büyümüş bir nesli için inanılmaz bir önem taşıyor.

 

CS GO

 

Steam ve PSN üzerinden satışa sunulacak yeni Counter Strike oyunu, 21 Ağustos’ta oyuncularla buluşacak. PC sürümünün ön siparişleri bugün Steam üzerinden açılacak olan Counter Strike : Global Offensive, 13.49$ gibi son derece uygun bir fiyattan satışa sunulacak.

 

Bununla birlikte oyun PSN’de biraz daha geç ön siparişe açılacak. PS3 oyuncularının, ön sipariş için 14 Ağustos tarihini beklemeleri gerekiyor.

 

An itibariyle ön siparişe satışları başlamamış olsa da, önümüzdeki dakikalarda CS:GO resmi olarak satışa sunulmaya başlayacak!

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...