Crysis 3 Multiplayer Beta İncelemesi

OG-site-YT-banner

2013’ün merakla beklenen oyunlarından olan Crysis 3,  daha önce Alpha versiyonunu yayınladığı multiplayer modunun şimdi de açık betasını oyuncularla buluşturdu. 29 Ocak’ta başlayan açık beta, sadece giriş kodu olan oyunculara sunuldu. Biz de oyunu Origin üzerinden indirip, PC platformunda oynadık.

crysis-3-tanitildi-ve-ilk-muthis-goruntuler-ortaya-cikti-galeri2

 

Aylar öncesinden Crysis 3’ün PC’lerimizi zorlayacağı yönündeki haberleri görmüştük. Crytek bu konuda  verdiği sözü tutmuşa benziyor (!). Ortalama üstü bir konfigrasyona sahip olan test sistemimizde, akıcı oyunu sadece “medium” grafik ayarlarında yakaladık. İş Fraps ile capture almaya gelince, tüm ayaları düşük seviyeye getirdiğimizde bile oyunda donmalar yaşadık. Kötü haberi şimdiden verelim, orta ve alt seviye bilgisayarlarda, akıcı olarak Crysis 3 oynamak mümkün olmayacak. Directx 10’u desteklememesiyle birçok sistemi “ocak dışı” bırakan Crysis 3, PC oyuncularını üzecek gibi görünüyor.

 

Şimdi gelelim oyuna. Crash  Site ve Hunter adında 2 mod içeren multiplayer beta, oyunculara çok keyifli bir FPS deneyimi sunuyor. Bugüne kadar eşine az rastlanmış grafiklere sahip oyunda, oynadığımız süre zarfında herhangi bir sunucu problemiyle karşılaşmadık. Modlarla ilgili detaylı bilgi ve oynanış dinamikleri inceleme videomuzda yer alıyor. Youtube’un videonun bitrate ini katletmesi nedeniyle görüntü kalitesi Oyun Günlüğü standartlarının biraz altında olmuş. Bir dahaki sefere bu konuda iyileştirilme yapılacak. Anlayışınız için şimdiden teşekkür eder, keyifli seyirler dileriz!

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...