Dark Shadows: Army of Evil Eylül’de PC’ye Geliyor.

OG-site-YT-banner

Burian Media Enterprises, Ortaçağ Fantezi FPS’si Dark Shadows: Army Of Evil’ı duyurdu. Oyuncular bu tek kişilik oyunda bir şövalyeyi canlandıracaklar. Basında yapılan duyuruya göre, oyunda 19 farklı bölge bulunacak ve gotik mimari örneklerine sıkça rastlanacak. Çıkış tarihi için Eylül ayı duyuruldu.

Farklı atmosferler için ciddi çaba harcanmış durumda, bulunulan her mekan için ayrı ayrı tasarım yapılmış. Oyuncu 18 farklı silah kullanabilecek, bunlar taş atmaktan tutun da ok-yay ikilisine kadar birçok yakın dövüş silahıyla menzilli silahı içeriyor.

Dark Shadows: Army Of Evil’ın ayrıca “sinematik efektler” içerdiği de söylenenler arasında. 3 boyutlu kan efektleri gerçek zamanlı hesaplanıyor. Bu sahnelerde oyun rastgele bir açıya kamerayı yerleştiriyor ve kan efektlerini de ona göre hesaplıyor.

Aşağıda oyuna ait iki tanıtım videosu var. Oyunun indie klasmanında olduğunu göz önünde bulundurarak çok acımasızca eleştirmemekte fayda var, ancak bazı kısımlarda biraz rötuş gerektiği de gerçek. Burian Media Enterprises umuyoruz bu rötuşları oyunu piyasaya sürmeden önce gerçekleştirir.

[youtube id=”xIGi5bIUcHk” width=”600″ height=”350″]

[youtube id=”UF5AAfAGj_Y” width=”600″ height=”350″]

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...