Darksiders 2 Videolu İnceleme

OG-site-YT-banner

Yaz mevsiminin büyük bir kısmını geride bıraktık ve artık oyuncuların, oyun bolluğu açısından en çok sevdiği mevsim olan sonbahara giriş yapmak üzereyiz. Eylülde gelecek olan oyun bombardımanından önce, Ağustos ayının ağır toplarını hiçe saymak olmaz! Bu ağır topların başında ise, hayranlarının merakla beklediği Darksiders 2 geliyor.

 

2010 yılında çıkan ilk oyun, her ne kadar çok ses getirmemiş olsa da birçok oyuncu tarafından beğenilmişti. Özellikle konsol oyuncuları için son yıllarda türünün en iyi örneklerinden biri olarak gösterilen Darksiders‘ın devam oyununun geleceği geçtiğimiz yıldan beri konuşuluyordu. Son aylarda sıkça trailer ve ekran görüntüleriyle sıkça haberlerimize konu olan Darksiders 2, 14 Ağustos’ta raflardaki yerini aldı.

 

Her ne kadar öncelikle konsol için geliştirilmiş bir oyun olsa da, incelememizi mümkün olduğunca çabuk bir şekilde sizlere sunmak için PC versiyonunu dijital olarak satın aldık. Tabi bu beraberinde çeşitli pişmanlıkları da getirse de ( detaylar videoda! ), mahşerin en ölümcül atlısı Death‘i kontrol etmenin verdiği keyif bambaşka! RPG öğelerinin de çok güzel serpiştirildiği Darksiders 2’yi sizler için biraz inceleme, biraz Let’s play tadında oynayıp yorumladık! İzlerken keyifli vakit geçirmeniz dileği ile…

 

Not : Videoyu, ufak bir teknik aksaklıktan ötürü wide screen ( geniş ekran ) olarak sizlere sunamadık. Anlayışınız için teşekkürler.

 

Darksiders 2 İncelemesi :

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...