DOTABUFF ile Dota 2 İstatistiklerine Yakından Bakın!

OG-site-YT-banner

Dotabuff

 

Warcraft 3’e bir mod olarak çıkan ve sonrasında tüm dünyanın yakından takip ettiği bir oyun olan Dota, ilerleyen günlerde Valve ortaklığında Free to Play olarak yeni sürümü Dota 2 ile oyunseverlerin beğenisine sunulacak. Henüz beta aşamasında olan Dota 2’yi sık oynayanlardansanız, kısa bir süre önce açılan DOTABUFF tam size göre bir site!

DOTABUFF, Dota 2 ile ilgili birçok istatistiği Steam üzerinden toplayıp – derleyip, bize bilgi havuzu olarak bize sunan bir sistem. Dota 2’deki Heroların seçilme sıklığına, kazanma yüzdelerine ve oyuna etkilerine kadar birçok verinin yanı sıra, Herolarda en sık kullanılan item kombinasyonlarına da ulaşmamıza olanak sağlıyor.

Dota 2 hero

Herolara olduğu kadar, itemlarada detaylı bir sayfa açan DOTABUFF, en çok kullanılan itemleri, itemi kullananların kazanma yüzdelerini gözler önüne seriyor.

 

 

Ayrıca Dota 2 maç ve turnuva sonuçlarını da yayınlayan sitenin, bir de forumu bulunuyor. Dota 2 kullanıcılarının ilgisini çekmesi muhtemel gözüken DOTABUFF’a aşağıdaki adresten ulaşabilir, istatistiklerinize göz atabilirsiniz.

 

www.dotabuff.com

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...