Dying Light’ın İlk Videosu Bugün Gözler Önüne Serildi

OG-site-YT-banner

dying-light-8

Yine bir zombi temalı oyun ile karşımıza çıkacak olan Tech Land, şimdi de Dying Light’ı geliştirmekte. Dying Light’ın yayıncılık koltuğunda ise bir çok önemli oyunun yayıncılığını yapmış olan Warner Bros Interactive oturmakta. 

Açık dünya oynayışına sahip olacak olan, gece gündüz döngüsünü de içerisinde barındıracak yapımda zombiler ve hayatta kalmaya çalışan diğer insanlar ile çetin bir mücadeleye girişeceğiz.

Tech Land’ın yeni nesil için geliştirilmiş olan, kendine özgü oyun motoru Chrome Engine 6 ile geliştirilen Dying Light yeni nesil bir oyun olacak. Yeni nesil bir oyun olacak Dying Light, mevcut nesle de çıkışını gerçekleştirmeyi ihmal etmeyecek.

Silahlarımızı da geliştirebileceğimiz yapımda, bölgeleri araştırarak hayatta kalmak için malzeme toplamaya çalışacağız. Zombi temalı, hayatta kalma türünde bir yapım olacak olan Dying Light, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One ve PC platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Dying Light’ın çıkış tarihi henüz belli değil.Yapım için yayınlanan ilk video aşağıda sizleri beklemekte. İyi seyirler.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=UsHdsNoszt4[/youtube]

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...