Escape From Rikon İncelemesi

OG-site-YT-banner

Escape From Rikon

 

Oyun Günlüğü’ünde incelemelerimizi mümkün olduğunca videolu olarak yapmaya çalışıyoruz. Yeni nesil tüm oyun konsollarına sahip olmamıza rağmen ( sık inceleme yapamayışımızın sebebi rahatlıkla oyun temin edemiyor oluşumuz, yoksa her hafta birkaç tane Vita, 3DS, Wii gibi Türkiye’de nispeten üvey evlat muamelesi görmüş konsollarda inceleme yapmayı isterdik ) Android işletim sistemli bir tabletimiz veya telefonumuz bulunmamaktaydı. Casual oyuncuları da görmezden gelmemek için bir Asus tablet temin edip yerli-yabancı Android oyunlarını incelemeye koyulduk.

 

İlk olarak Tvee’nin yaptığı Escape From Rikon adlı Türk oyununu incelemek istedim. Zira geçtiğimiz hafta burada haberini yaptığımız üzere, oyun Google Play’de yerini almıştı ve takip ettiğim oyun siteleri arasında herhangi bir Escape From Rikon incelemesi görememiştim. Umarım küçükte olsa bir katkımız olur ve Türk yapımcılar en azından mobil oyun sektöründe güzel işler yapmaya devam ederler.

 

Oyundan pek bahsetmediğim bu yazıyı sonlandırıyor, sözü daha da uzatmadan sizleri incelememizle baş başa bırakıyorum, iyi seyirler.

 

 

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...