Euro Truck Simulator 2 İncelemesi

OG-site-YT-banner

Tır simülasyonu sevenlerin heyecanla beklediği Euro Truck Simulator 2, nihayet raflardaki yerini aldı.

 

Ülkemizde de ciddi bir hayran kitlesine sahip olan Euro Truck Simulator serisi, yeni oyunuyla Türk oyunculara güzel bir jest yapıyor. Tamamen Türkçe dil desteği ile birlikte gelen oyun, bizlere çok daha keyifli bir oyun deneyimi vaadediyor.

Euro Truck simulator 2 inceleme

Adından da anlaşılacağı gibi, Avrupa üzerinde taşımacılık yaptığımız Euro Truck Simulator 2’de, kendi kurduğumuz şirketi, en tepeye çıkarmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda istersek paralı şöfor olarak çalışabiliyor, istersek te kendi şirketimizin tırlarıyla taşımacılık yapabiliyoruz. Şirketimizi genişletmek adına filomuza yeni tırlar ekleyip, bu tırları kiraladığımız şöforlerle çalışturabiliyoruz. 60’ın üzerinde Avrupa şehrine gidebildiğimiz oyunda, tır galerini ziyaret edip son model tırlara bakabiliyor, işçi ofislerine gidip kendimize en uygun şöforü kiralayabiliyor ve servise gidip aracımızın bakımlarını yaptırabiliyoruz.

Yaklaşık 1 haftadır keyifle oynadığımız Euro Truck Simulator 2 için çektiğimiz yaklaşık 50 dakikalık oynanış incelemesini aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...