GOG.com Sponsorluğunda Yeni Nostalji İncelemelerimiz Çok Yakında Sizlerle!

OG-site-YT-banner

Merhaba değerli oyunseverler!

Bildiğiniz gibi Türkiye’de daha önce çok az örneği görülmüş bir kategori olan “Nostalji” kategorimizi, Oyun Günlüğü’nü ilk açtığımız günden beri sitemizde bulunduruyoruz. Ancak son aylarda sitemizin büyümesinden ve diğer incelemelere daha fazla ağırlık vermemiz gerektiğinden, açıkçası Nostalji kategorimizi pek güncelleme şansımız olmamıştı. Koleksiyonumuzda halen incelemediğimiz 5 eski oyun konsolu bulunmakta ve bunları gelecek aylarda inceleyip sitemizde yayınlamaya devam edeceğiz.

 

 

Şimdi ise Nostalji severlere güzel bir haberimiz var! Son aylarda popülaritesi artan ve eski oyunları günümüz sistemlerine uygun optimize edip, uygun fiyatlarla satışa sunan GOG ( Good old games ) ile yaptığımız işbirliği sonucunda sizlere GOG sponsorluğunda yeni nostalji oyun incelemeleri sunacağız!

GOG sponsorluğundaki ilk incelememiz bu hafta sizlerle buluşacak ve bundan sonra da Nostalji kategorimiz kaldığı yerden, aktif olarak devam edecek.

Bu sevindirici haberi siz değerli takipçilerimize duyurmaktan mutluluk duyar, Oyun Günlüğü’ne desteklerinizden ötürü teşekkür ederiz! Geçmişe geri dönmeye hazır olun!

 

Sevgiler

 

Oyun Günlüğü Yönetimi

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...