GTA 5 Maratonu Başlıyor!

OG-site-YT-banner

gta-5

GTA 5 Maratonu Canlı izle :
Watch live video from oyungunlugu on www.twitch.tv

Duyuru videosu :

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=ybjHozJ_Vys[/youtube]

 

 

Tüm Oyun Günlüğü dostlarına selamlar!

 

“Günlük” programımız bünyesinde başladığımız  “Baştan Sona GTA” serimizde GTA serisinin önemli oyunlarına yer verdik. GTA 3, GTA Vice City ve GTA San Andreas‘ı bitirdik, GTA 4’ü de bitirmemize çok az bir zaman kaldı. Geçtiğimiz haftalarda GTA 5’in de piyasaya çıkmasıyla birlikte, sizlerden yoğun olarak gelen GTA 5’i bu seriye dahil etme önerisine olumlu yanıt veremedik. Ancak bu haftasonu gerçekleştireceğimiz canlı yayınımızda, muhteşem bir sürprizle karşınıza çıkıyoruz!

Son günlerin en çok konuşulan oyunu GTA 5’i, canlı yayında tek oturuşta bitiriyoruz! Evet, yanlış duymadınız! 5 Ekim Cumartesi günü saat 10:00’da başlayacak olan canlı yayınımızda, GTA 5’in senaryo görevlerini baştan sona oynuyoruz ve oyunu bitirene kadar yayını kapatmıyoruz! GTA 5 Maratonu adını verdiğimiz bu etkinlikte, siz dostlarımızı da aramızda görmek ve bu anı unutulmayacak bir hatıraya dönüştürmek istiyoruz.

 

GTA 5 Maratonu ile ilgili sıkça sorulacak soruların cevaplarını da şimdiden sizlerle buluşturalım! Bu cumartesi saat 10:00’da unutulmaz  oyun anılarımıza bir yenisini eklemek için buluşalım! Ayrıca etkinlik boyunca onlarca oyunu da hediye olarak sizlerle buluşturacağımızı unutmadan söyleyelim!

 

gta5-maraton

Etkinlikle ilgili soruların cevapları :

 

GTA 5 Maratonu’nu nereden izleyebilirim?
Etkinliği Oyun Günlüğü’nden, Oyun Günlüğü Twitch kanalından ve Redbull.com.tr üzerinden takip edebilirsiniz!

GTA 5 son derece uzun bir oyun, tek oturuşta bitirmek mümkün olacak mı?
– Oyunu tek bir oturuşta bitireceğiz ancak tabiki arada dinlenmek için molalar da vermeyi planlıyoruz. Zira 15-20 saat boyunca hareketsiz olarak durmak insan sağlığı için son derece sakıncalı! Bu nedenle en azından 2 saatte bir 15-20 dakikalık molalar verip, devam etmeyi düşünüyoruz. Ancak olur da bu mola süreleri yetmez ise, tabiki biraz daha uzatabiliriz. Sonuçta herşeyin başı sağlık 😉


Oyunu daha önceden oynayıp bitirdiniz mi?
– İşi bu denli ilginç kılacak olan da aslında bu sorunun cevabı. Oyunu daha önceden oynayıp bitirmedik! Çünkü daha önceden gördüğümüz görevlerin, canlı yayın esnasında bize heyecan ve keyif vermeyeceğini düşünüyoruz. Bu nedenle oyunun daha önceden oynadığımız 3-5 bölümü dışında asla oynamadık ve görevleri bilmiyoruz. Yayın esnasında bir yandan oyunu öğrenip, görevleri de ilk defa sizlerle birlikte görmek istiyoruz. Olur da bir yeri beceremezsek, verdiğimiz dinlenme molalarında internetteki videolardan kopya çekebiliriz 😉

Etkinliği kim sunacak?
– GTA 5 Maratonu’nu izlerken karşınızda Oyun Günlüğü Genel Yayın Yönetmeni Tansel Şahin olacak.  Videolardan aşina olduğunuz tavırları ve kendine has üslubu ile keyifli vakit geçireceğinizi  garanti ediyoruz!


Teknik bir sorun halinde etkinlik devam edecek mi?

– Bu konuyla ilgili önlemlerimizi almış durumdayız. Fakat yine de elektronik cihazların her an sorun çıkarmaya meyilli yapılarını da göz ardı edemeyiz. Olur da sistemimizde bir sorun oluşursa, bunu en kısa zamanda onarıp, tekrardan kaldığımız yerden yayına devam etmek için çabalayacağız.

 

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...