GTA V İçin Düşünülenler , GTA Online’a Uygulanacak

OG-site-YT-banner

2
Grand Theft Auto Online , her ne kadar GTA V’in bir parçası olarak kabul edilse de , Rockstar Games bu iki kısmı her seferinde ayrı ayrı tutmaya özen gösteriyor. Edge’in internet sitesine bir röportaj veren Rockstar’dan Aaron Garbut , GTA Online için düşünülen yeni içeriklerden bahsetti.

Garbut , yaptığı açıklamalarda ” Bir oyunu geliştirme aşamasında , aklınıza hergün birden çok yeni fikirler gelir. Bizim için de bu GTA V’in çıkış dönemine kadar sürdü. Ancak oyunun çıkış süresine yaklaştığımızda , bu fikirleri oyuna dahil etmek artık imkansız hale gelmişti. Oyun kısa değil ancak , kıyaslama işinin içine kendi düşündüklerimizi de katarsak biraz eksik duruyor. ” sözlerini söyledi.

Ardından konuşmasına GTA Online hakkında devam eden Garbut , ” Ben GTA Online’ı seviyorum çünkü , GTA V için düşündüğümüz fakat uygulayamadığımız şeyleri GTA Online’da sunma imkanına sahibiz. Oyunun Online modunu büyütüp , genişletmeye devam edeceğiz. Bu işi de internet sitelerinde ki oyuncular ile gerçekleştireceğiz. ” sözlerini de ekledi.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...