Günlük : Toki Tori 2+

OG-site-YT-banner

toki tori2+

Günlük programımızın bu bölümündeki konuğu, Toki Tori 2+ olmakta. Belirtmek isterim ki oyunun Wii U sürümündeki ismi Toki Tori 2. Oyunun geliştiricisi Two Tribes, oyunun PC ve Wii U sürümlerini ayrıştırmak için böyle bir hamle yapmış.

Toki Tori 2, 4 Nisan gününde Wii U sürümü için çıkışını gerçekleştirmişti. Oyunun PC sürümü ise 11 Temmuz’da, Steam üzerinden yayınlandı. Toki Tori 2+’nın Mac desteği de mevcut. Bulmaca-platform türündeki Toki Tori 2+, her yönden eğlenceli bir yapıya sahip. Microsoft Xbox 360 kontrolcüsü ile uyumlu olan Toki Tori 2+, stresli olduğunuz veya yorgun olduğunuz anlarda size ilaç gibi gelecektir. Her yaştan oyun severe hitap eden Toki Tori 2+’ya uzunca bir göz attık.

Toki Tori 2+’nın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. 15$ fiyat etiketine sahip olan Toki Tori 2+, hem mükemmel oyun deneyimi ile, hem de uzun oynayış süresi ve Steam Workshop desteği ile aldığı parayı son derece hak ediyor. Toki Tori 2+ için çektiğimiz ”Günlük” programını aşağıda bulabilirsiniz. Keyifli seyirler ve keyifli hafta sonları dileriz.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=JiCI3o8ZRvI&feature=share&list=UUkRLuX4OCTjIRSYA1igpMKQ[/youtube]

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...