İlk Bakış – War Of Titans Video İncelemesi

OG-site-YT-banner

İlk Bakış - War Of Titans Video İncelemesi

Merhaba sevgili oyun severler.Bugün sizlerle birlikte yepyeni bir programa başlamanın sevincini yaşıyoruz.Dilerseniz yeni programımızın yeni incelemesinin konusuna bir göz atalım.

Korku ve heyecanın birbirine karıştığı arenada ölümüne çarpışan gladyatörlerin en iyisi olabilmek için acımasız ve korkusuz olmalısınız. Şimdiye kadar ki bütün eğlenceli oyunları unutun, War Of Titans sizlere eğlenceli bir dünyanın dışında şiddet ve dehşeti sunuyor. Oyundaki amacınız hayatta kalmak ve bunun içinde olabildiğince acımasız olup merhamet göstermemelisiniz.

En güçlü gladyatör olabilmek için korkunun beslendiği o arenaya inip kendinizi gösterin. Kılıcınızı hazırlayın, kalkanınızı kuşanın zira şaşkınlığın affı olmayan bir platformda mücadeleye başlayacaksınız.

War Of Titans her Bigpoint oyunu olduğu gibi oldukça popüler bir oyundur, 3 milyon kayıtlı kullanıcısı ile şimdiye kadar ki en iyi uyarlanmış gladyatör oyunudur. Bu online serüvende milyonlarca oyuncuya karşı hayatta kalabilme mücadelesi içine gireceksiniz.

PvE sistemi ile oyunda bulunan oyunun gladyatörlerine karşı mücadele edebileceğiniz gibi dilerseniz PvP sistemi ile oyunda bulunan diğer gerçek oyuncular ile de mücadele edebilirsiniz. Muhteşem aksiyonların sergileneceği arenada korkusuzca sadece hayatta kalabilmek için savaşın.

Oyunda ilerledikçe nasıl güçlendiğinize bizzat şahit olacaksınız. Her PvP ve PvE savaşları sonunda bir kademe daha seviyenizi ileriye taşıyacaksınız. Oyun boyunca yeni yeni yerler keşfedecek ve hatta kendi savaş arenanızı dahi kurabileceksiniz. Şimdiye kadar ki en iyi gladyatör oyunu War Of Titans’a hemen ücretsiz bir şekilde kayıt olup bu heyecana sizde dahil olun.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...