Lego Batman 2 DC Super Heroes Kısa İnceleme (Videolu)

OG-site-YT-banner

Lego Batman 2 DC Super Heroes Kısa İnceleme (Videolu)Lego Batman 2 ,beraberinde Detective Comics evreninden bir sürü yeni karakter  getirdi. Hemde diğer batman oyununda daha eğlenceli!

Ödülümüzü geri almak için Lego dünyasında çeşitli maceralara katılmak o kadar zevkli ki 1-2 saat oynamak için girdiğimiz bu oyundan yaklaşık 5 saat sonra çıktık. Diğer Lego oyunlarında olduğu gibi espirili bir konu anlatımı bulunuyor. Bir çok oyuncuya itici ve sıkıcı bir oyun olarak gelse de, oyun kendine bağlamayı başarıyor ve hoş zamanlar geçirmemize olanak sağlıyor.

Oyunun grafikleri diğer Lego oyunlarından alışık olduğumuz grafikler. Lego şeklindeki kahramanlarımız oyunun konseptini oluşturuyor. Nereye baksanız bir lego figürü bulunuyor böylece bir Lego oyunu içinde olduğumuzu iyice anlıyoruz.

Karakter detaylandırmalarına pek fazla önem verilmemiş ancak karakterimizin ne ifade etmek istediğini yüz mimiklerinden anlayabiliyoruz. Joker ve Batman detaylandırmaları biraz daha öne çıkıyor maske ve saçlar gibi.

Lego Batman 2 DC Super Heroes Kısa İnceleme (Videolu)

Ses konusunda da harikulade eğlenceli şeyler sunan oyunda diyaloglar serinin diğer oyunlarından daha da  eğlenceli ve başarılı şekilde oyuna uyarlanmış. Seslendirmelerin ciddi olmaması oyunu tadından yenmez bir hale getiriyor. Oyunun bir çok kısmında öyle komik yerler var ki kendinizi kahkaha atmaktan alamıyorsunuz.

Yeni oyunun eski Lego oyunlarından daha iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Daha önce hiç Lego oynamamış bir oyuncu Lego Batman 2’yi rahatlıkla oynayabilir. Temel amacımız çevredeki bulmacaları çözmek ve çevredeki Lego parçalarını toplamak olduğu için oldukça kolay bir oynanabilirliğe sahip.

Her şeyi ile dört dörtlük bir eğlence oyunu olan Lego Batman 2, aksiyonu ve komedisi bol bir oyun arayışı içindeki oyuncuların denemesi gereken bir oyun. Her yeni oyunununda kendini geliştiren Lego serisi geliştiğini ve gelişmeye devam ettiğini yeni oyunu Lego Batman 2 ile bir kez daha kanıtlamış oldu. Şimdi bir de videolu incelememize bakalım, nelere değinmişiz ve nelere dikkat çekmişiz.

Videolu İnceleme

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=QuZra_CzDQM[/youtube]

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...