Mark of the Ninja ve Dawn of Fantasy: Kingdom Wars, Steam’de İndirimde

OG-site-YT-banner

mark_of_the_ninja

Bu haftaki hafta ortası çılgınlığında yine 2 başarılı yapım bizleri karşılıyor. Mark of the Ninja ve Dawn of Fantasy: Kingdom Wars, oyun otoritelerinden oldukça yüksek puanlar alan yapımlar. Steam, bu iki başarılı yapımı uygun fiyatlarla bizlere sunuyor.

Hafta ortası çılgınlığında ilk durağımız Klei Entertainment tarafından geliştirilmiş olan 2D platform türüne ev sahipliği yapan Mark of the Ninja olmakta. Gizliliğin oldukça yer tuttuğu Mark of the Ninja’da adı üstünde bir ninjayı kontrollerimize alıyoruz. Mark of the Ninja aldığı mükemmel indirimle 14.99$’lık fiyatından 3.75$’a düşmüş durumda. Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İkinci durağımız ise gerçek zamanlı strateji türündeki Dawn of Fantasy: Kingdom Wars oluyor. 3 boyutlu bir grafik yapısına sahip olan yapımda, hikaye modu dışında çoklu oyuncu modları da bulunmakta. Bağımsız bir yapım olan ve Reverie World Studios tarafından geliştirilen Dawn of Fantasy: Kingdom Wars, 19.99$ yerine 9.99$’dan satılmakta. Ayrıca oyun için yayınlanan Siegeworks isimli genişleme paketi de ücretsiz bir şekilde sunulmakta. Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Steam’deki bu fırsatların bitimine saat 20.00 itibari ile 30 saat kalmış durumda. Yapımların aldığı indirimler gerçekten cezbedici.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...