Max Payne 3’e Disorganized Crime DLC’si Duyuruldu!

OG-site-YT-banner

 Max Payne 3‘ün yapımcısı Rockstar  Games, serinin son oyunu için  DLC yayımlamaya devam ediyor. Son olarak Max Payne 3 ‘e 10 Ağustos’da Local Justice isimli bir DLC yayınlayan Rockstar Games, olumlu geri dönüşlerin ardından hemen yeni bir DLC’nin yapımına başlamış olacak ki geçtiğimiz saatlerde  yeni Max Payne 3 DLC’sini oyun dünyasına duyurdu. Son DLC olan Local Justice’ta multiplayer modu için  yeni karakterler , yeni nesneler ve yeni haritalar vardı.

Disorganized Crime isimli bu yeni DLC’nin ise 28 Ağustos’ta PC, PS3 ve XBOX 360’a aynı anda yayımlanacağı ve ücretsiz olacağı duyuruldu.

Disorganized Crime Paketi , Max’in eski apartmanı çevresindeki Hoboken’deki çatıları kapsayan Hoboken Rooftops haritasını , arcade bölümündeki Score Attack için Explosive Rounds haritasını, agresif düşmanlar için  Lone Wolf Al haritasını , düşmanları öldürmenin  sadece kafadan vurmak ile mümkün olduğu Headshots Only haritasını oyuna ekleyecek. Senaryo modu için de siyah-beyaz renklerde oynama özelliği eklenecek.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...