Might & Magic Heroes VI – Danse Macabre Eylül’de Geliyor!

OG-site-YT-banner

Ubisoft, Might & Magic Heroes VI için Eylül’de gelecek olan bir “Adventure Pack” için duyuru yaptı.  Ayrıca hem oyunu, hem de bu paketleri içinde barındıran bir Gold Edition da 28 Eylül 2012 tarihinde Windows PC kullanıcıları için raflarda yerini alacak.

Almanya’da Limbic Entertainment tarafından geliştirilen Might & Magic Heroes VI Danse Macabre Adventure Pack, 10 saatlik bir oyun süresi sunuyor. Might & Magic’in kötülerinden Great Lich Sandro, aniden geri dönüyor ve Ashan dünyasıyla onun Dragon tanrılarından intikam almanın peşinde. Bu Adventure Pack ayrıca bir artifact seti, özel bir bina, yeni kahramanlar ve bir evcil hayvan ile beraber geliyor.

Yayınlanan bu yeni içeriğe ek olarak, Gold Edition da aynı tarihte raflarda olacak demiştik. Bu büyük paketin içinde oyunun kendisi, iki Adventure Pack ve bir adet de özel harita oalcak. Bu haritada, oyuncular Might & Magic’in orjinal dünyası olan Enroth’ta geçen taht kavgalarının hikayelerini oynayacak.

Might & Magic Heroes VI Danse Macabre Adventure Pack ve Gold Edition sürümlerini Ubishop, Steam ve diğer dijital bayilerden indirebilirsiniz.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...