Monaco: What’s Yours Is Mine ve Sins of a Solar Empire: Rebellion, Steam’de İndirimde

OG-site-YT-banner

monaco

Yepyeni bir ”Hafta Ortası Çılgınlığı” indirim haberiyle karşınızdayız. Monaco: What’s Yours Is Mine ve Sins of a Solar Empire: Rebellion, Steam’in ”Hafta Ortası Çılgınlığı” kapsamında indirime alınmış durumda. Dilerseniz bu yapımlara biraz daha yakından bakalım.

İlk konuğumuz bağımsız geliştirici Pocketwatch Games tarafından geliştirilmiş olan Monaco: What’s Yours Is Mine olmakta. Aksiyon-gizlilik türüne ev sahipliği yapan bu oyunda, 4 kişilik ekibimiz ile banka soygunları yaparak cebimizi dolduracağız. Co-op desteğine sahip olan yapım, aynı zamanda Steam Workshop desteğine de sahip. Monaco: What’s Yours Is Mine, aldığı %50’lik indirimle 14.99$ yerine 7.49$’dan satışını sürdürmekte. Oyun otoritelerinden yüksek puanlar alan bu yapıma bir göz atmanızda yarar var. Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İkinci konuğumuz ise gerçek zamanlı strateji türündeki Sins of a Solar Empire: Rebellion oluyor. Rebellion, 2008 yılında çıkan Sins of a Solar Empire için geliştirilmiş dördüncü ek paket. Bu ek pakette, hem önceki oyunlarda bulunan içerikler barındırılıyor, hem de yeni içerikler bulunuyor. Ayrıca bu ek paket, orijinal oyuna gerek duymamakta. Bizleri uzayın derinliklerine götüren Sins of a Solar Empire: Rebellion, 39.99$ yerine 9.99$’dan alıcılarını bekliyor. 4 tane  Sins of a Solar Empire: Rebellion kopyası içeren Sins of a Solar Empire: Rebellion 4-Pack, 119.99$’dan, 29.99$’a düşmüş durumda. Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Steam’de, Monaco: What’s Yours Is Mine ve Sins of a Solar Empire: Rebellion rüzgarı 16 Ağustos günü son bulacak. İyi haftalar. 

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...