Mount&Blade Warband: Napoleonic Wars Playstore’da 9.90 TL!

OG-site-YT-banner

Daha önce sitemizde haberini yaptığımız Mount&Blade Warband’in Napoleonic Wars ek paketi Playstore’da şu an sadece 9.90 TL!

Eklentinin bilgisayarınızda çalışması için Mount Blade Warband oyununa sahip olmanız gerekiyor. Eğer halâ yerli oyunlarımızın belki de en iyisi olan bu oyunu edinmediyseniz ek paket ile beraber 14.90 TL’ye sahip olabilirsiniz. Ankara merkezli Türk oyun firması TaleWorlds tarafından geliştirilen Napoleonic Wars eklentisi 19. yüzyılın silahlarını,üniformalarını ve mekanlarını başarılı bir şekilde sunuyor. Oyunda seçebileceğimiz, Napolyon Savaşları dönemindeki Avusturya, Prusya, Fransa, Rusya ve İngiltere gibi ülkeler bulunuyor. Ayrıca 40 farklı arka plan müziğine sahip olan oyunun Multiplayer versiyonu 250 kişiye kadar destek vermekte.Aşağıda sistem gereksinimleri ve silah galerisine göz atabilirsiniz.

Oyunu satın almak için TIKLAYIN!

Sistem Gereksinimleri

Sabit Disk Alanı- 1500 MB

Ekran Kartı- 128 MB

RAM – 1GB

İşlemci – 2.1 GHz veya üstü

İşletim Sistemi – Windows 2000/ME/XP/Vista/Windows 7

Gördüğünüz gibi Mount Blade Warband ve ek paketi için yüksek bir sistem gerekmiyor(bu, diğer tüm Mount&Blade oyunları için geçerli). Bu yüzden herkesin maksimum 14.90 TL ile Türk oyun geliştiricilerimizden TaleWorlds’e destek olmasını istiyoruz!

TaleWorlds Entertainment Web Sitesihttp://www.taleworlds.com/

Silahlar Galerisi

 

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...