Natural Selection 2, Chivalry: Medieval Warfare ve Endless Space, Steam’de İndirimde

OG-site-YT-banner

Chivalry-Medieval-Warfare-2

Steam’in bu haftaki hafta sonu fırsatları yine dopdolu. Hafta sonu fırsatlarında 3 tane yapım bizleri indirimli bir şekilde beklemekte. Dilerseniz bu yapımlar neymiş ve ne kadar indirim almışlar hep birlikte bir göz atalım.

Hafta sonu fırsatlarında ilk durağımız Chivalry: Medieval Warfare olmakta. Multiplayer tabanlı ve bizleri savaş alanına birinci gözden götüren Chivalry: Medieval Warfare, 16 Ekim 2012’de çıkışını gerçekleştirmişti. Unreal Engine 3 motoru ile Torn Banner Studios tarafından geliştirilen ve bizleri orta çağ savaşlarına çağıran Chivalry: Medieval Warfare, 24.99$ yerine 8.49$’dan satılmakta. İçerisinde 4 adet Chivalry: Medieval Warfare kopyasını barındıran Chivalry: Medieval Warfare 4-pack ise 74.99$’dan 25.49$’a düşmüş durumda. Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Hafta sonu fırsatlarında ikinci durağımız ise yine multiplayer tabanlı bir oyun olmakta. Unknown Worlds Entertainment tarafından geliştirilen, hem FPS dinamikleri taşıyan hem de gerçek zamanlı strateji türünden dinamikler taşıyan Natural Selection 2, 24.99$’dan 8.49$’a düşmüş durumda. Klasik FPS oyunlarından sıyrılan ve iki farklı türü harmanlayıp karşımıza farklı oyun dinamikleri koyan Natural Selection 2’nin Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Hafta sonu fırsatlarında son durağımız ise Endless Space olmakta. Amplitude Studios tarafından Unity oyun motoru ile geliştirilen Endless Space – Emperor Edition, 29.99$ fiyat etiketi yerine 10.19$ fiyat etiketi ile satılmakta. Uzay temalı ve strateji türündeki yapım oldukça güzel bir indirim almış durumda. Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Yine yepyeni bir hafta sonuna girerken Steam’den gelen indirim haberleri böyleydi. Hepinize güzel ve sağlıklı bir hafta sonu dilerim. Unutmadan, bu indirimler 1 Temmuz günü sona erecek.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...