Need for Speed: Most Wanted, Mafia 2 ve Daha Niceleri, Ağustos Ayında PS Plus Üyeleri İçin Bedava

OG-site-YT-banner

needforspeed

PS Plus üyeleri her ay ücretsiz oyun edinme şansına sahip oluyorlar. Sony, PS Plus üyeleri için her ay listeyi yeniliyor ve PS Plus sahiplerini yeni oyunlara kavuşturuyor. Ağustos ayında ise bizi 5 adet yapım beklemekte. Bu listenin içerisinde yer edinen Lego Lord of the Ring ve When Vikings Attack! , hem PS3 platformunda hem de PS Vita’da oynanabilmekte. Gelin, hep birlikte bu oyunlara göz atalım.

Oyun dünyasının en sevilen yarış serilerinden birisi olan Need for Speed serisinin son halkası Most Wanted, Ağustos ayında PS Plus üyeleri için ücretsiz olarak sunulanlar arasında.

Bir diğer oyun severler tarafından oldukça ilgi göre seri Mafia serisinin ikinci oyunu Mafia 2’yede, PS Plus üyeleri ücretsiz olarak ulaşabilecek.

Sıradaki oyunumuz ise TPS türündeki ve bizi Dubai’ye götüren Spec Ops : The Line’da ücretsiz olarak sunulmakta.

23 Kasım 2012 tarihinde neredeyse her platforma gelen Lego Lord of the Rings, PS3 ve PS Vita sahipleri için Ağustos ayında ücretsiz olarak sunulacak.

PS Plus üyelerinin ücretsiz olarak edinebilecekleri son yapım ise When Vikings Attack! olmakta. PS Vita için geliştirilen bu oyunda işgalci güçlere elimize ne geçtiyse fırlatıyoruz ve haliyle hızlı, aksiyon dolu bir oynayış bizleri bekliyor.

31 Temmuz’da bu oyunları ücretsiz olarak indirmeye başlayabileceksiniz. Ağustos ayının listesi böyle idi, bakalım Eylül ayında ne gibi oyunlar bizleri ücretsiz olarak bekleyecek, merakla bekliyoruz. Yazının sonunda sizleri  bu saydığımız oyunların anlatıldığı ve gösterildiği video beklemekte. Keyifli seyirler.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=2kFOPV6yX6U&feature=youtu.be[/youtube]

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...