Need For Speed Serisinin 3 Oyunu ve Half Life 2, Steam’de İndirimde

OG-site-YT-banner

Half_Life_2_Wallpaper2_by_SxyfrG

Steam’de hafta ortası çılgınlığı başladı ve bu haftaki indirimlerde Half Life 2’yi ve Need for Speed serisinin 3 oyununu görmekteyiz.

Oyun dünyasının gelmiş geçmiş en iyi serilerinden, en akla kazınan, en efsane serilerinden olan Half Life serisinin ikinci halkası Half Life 2, Steam’de kaçırılmayacak cinsten bir indirime uğramış durumda. Half Life 2, 9.99$’dan 2.49$’a düşmüş durumda. Eğer gelmiş geçmiş tüm Half Life oyunlarını satın almak isterseniz Half-Life Complete, 39.99$ yerine 9.99$’dan satışını sürdürmekte. Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Oyun dünyasının en sevilen yarış serilerinden birisi olan Need for Speed serisinin üç oyunu Steam’de indirime girmiş durumda. Need For Speed: Hot Pursuit, 19.99$’dan 5.99$’a düşerken, Need for Speed: Shift ise önemli bir indirim alarak 29.99$ yerine 8.99$ fiyat etiketi ile alıcılarını bekliyor. Son indirim haberimiz ise Need for Speed:  Undercover olmakta. Bu üç oyun arasında en eskisi olan Need for Speed: Undercover, 9.99$ yerine 2.99$’dan kısa bir süreliğine satışını sürdürecek. Oyunların Steam sayfalarına, oyunların isimlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Steam’de, Half Life 2 ve Need For Speed fırsatları saat 14.20 itibari ile 29 saat 40 dakika sonra sona erecek.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...