NFS:Most Wanted’tan Yeni Oynanış Videosu Yayınlandı!

OG-site-YT-banner

Criterion Games, geliştirdiği yeni Need for Speed: Most Wanted oyunu için yeni oynanış videosu yayınladı. Criterion Games , bu videoda  geliştirdikleri yeni Most Wanted’ın açık dünyasını tanıtmak istediklerini açıkladı.

     Videoda açık dünya kavramnın üzerinde durulmuş ; ancak bunu görünce aklınıza  GTA serisi gibi açık dünya gelmesin. Criterion Games , burada açık dünya kavramı ile oyunun topluluk kısmının daha da geliştirilmiş  bir halini anlatmak istemiş. Bu özellik sayesinde arkadaşlarımızla daha basit ve kolay iletişim kurup yarışabiliyoruz. Bu da bizlere hikaye kavramının olmayacağı ya da özensiz olacağını işaret ediyor olabilir.

Videolar bizlere resimlerden çok daha fazla şey aktarıyor dersek yanlış olmaz. Bu video ile birlikte oyunun  gerçek manada grafiksel açıdan nasıl olduğunu görebiliriz. Zaten grafiksel açıdan önceki oyundaki grafiklerin biraz daha geliştirilmiş olması ve oynanabilirliğin de önceki oyunlardan  pek farklı olmayacağı bekleniyor.  Zaten oyunun adından anlaşılacağı üzere polislerin olmasına kesin gözüyle bakılıyordu. Yayınlanan resimler  ve videolar ile polislerin olacağı kesinlik kazanmış oldu.

Videoda  Aston Martin V12 Vantage ve Mercedes-Benz SL65 AMG Black  araçları kullanılmış.

[youtube id=”R4GQgjyT-9Y”]

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...