Oyun Günlüğü 1 Yaşında!

OG-site-YT-banner

final

Merhaba değerli Oyun Günlüğü takipçileri!

Geçtiğimiz bu zamanlarda, gerçek bir oyun sitesi olmak için yola koyulduk. Her çeşit içeriği Türk oyunseverlere sunmak, mevcut sitelerden biraz daha farklı konulara değinmek amacındaydık. Esas ilkemiz asla bir oyuncu olduğumuzu unutmamak ve siz oyuncuları da yorumlarımızla bu şekilde yönlendirmekti. Samimiyetimizin dozu ise, sizlerle kurduğumuz bu güzel bağın temel yapı taşı oldu.

Geçen 1 yıllık sürede mümkün olduğunca sizlerin isteklerine cevap vermeye, sizlerin istekleri doğrultusunda işler yapmaya özen gösterdik. Henüz çok yeniydik ve siteye eklediğimiz ilk yazıda da dediğimiz gibi doğumlar biraz sancılıydı. Başlangıç doğal olarak biraz zor oldu. Fakat şuan tam olarak istediğimiz yerde, sizlerle birlikteyiz. Sizlerle kurduğumız bu güzel bağın, uzun bir süre daha devam etmesi için de elimizden geleni yapıp, Oyun Günlüğü’nü daha büyük bir site haline getirmek için var gücümüzle çalışacağız.

Oyun Günlüğü artık 1 yaşında. Birkaç level atlamış, yeni abilityler öğrenmiş, henüz manasını harcamaya yeni başlamış… Tüm Oyun Günlüğü ekibi adına, siz dostlarımıza yanımızda olduğunuz ve bizleri kabullendiğiniz için sonsuz teşekkür ediyorum.

Sevgi ve saygılarımla,

-Tansel Şahin
OG Genel Yayın Yönetmeni

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=wbO75X_h1i0[/youtube]

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...