Oyun Günlüğü ile 24 Saat Oyun Keyfi!

OG-site-YT-banner

 

Merhaba değerli OG dostları!

Yaklaşık 2 aydır aralıksız olarak her hafta devam ettiğimiz canlı yayınlara, bu hafta muhteşem bir sürprizle birlikte hız katarak devam ediyoruz. Uzun süredir beklediğiniz 24 saatlik canlı yayın için, nihayet bu haftasonu ekran karşısına geçiyoruz!

Toplamda birbirinden güzel 9 oyunu konuk edecek 24 saatlik bu uzun canlı yayın, Oyun Günlüğü’nde her zaman söylediğimiz o oyun anılarımıza bir yenisini daha ekleyecek! Tabiki 24 saat boyunca canlı yayın yapmak hiç kolay değil. Bu nedenle belli aralıklarla dinlenmek için küçük molalar vereceğiz. Tabiki bu aralıklarda siz de dinlenip, bizim gibi enerji toplayabilirsiniz!

Tansel ve Atakan’ın sunumlarıyla gerçekleşecek olan bu 1 günlük canlı yayında, birçok sürpriz hediyemiz de olacak.  Bu hediyeleri kazanmak için gözünüz Facebook sayfamızda ve Twitch üzerinden yapacağımız canlı yayınımızda olsun. Yayın boyunca tüm düşünce ve isteklerinizi #OGile24saat hashtagi ile Facebook ve Twitter üzerinden bizlere iletebileceksiniz. Umarım yayın boyunca teknik bir sıkıntı yaşamayız ve hepimiz adına keyifli bir yayın olur 🙂

Yayını Cumartesi günü saat sabah 09:00’dan itibaren Twitch.tv/oyungunlugu adresinden takip edebilir, yayın programıyla ilgili bilgiyi aşağıdaki videodan edinebilirsiniz. Tüm dostlarımızı bekleriz!

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=59di2eFk0L4[/youtube]

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...