PES 2013’ün Yayınlanan 2. Demosunun Oynanış İncelemesi

OG-site-YT-banner

Geçtiğimiz ay Konami tarafından yayınlanan PES 2013’ün demosu, serinin hayranları tarafından büyük tepki toplamıştı. ( İlk demonun incelemesine buradan ulaşabilirsiniz. ) PES 2012’nin üzerine pek birşey katılmadığından şikayetçi olan oyuncular, gösterdikleri sert tepkinin karşılığını geliştirilmiş ikinci bir demo ile aldılar.

 

 

Oyun sektöründe her ne kadar nadiren rastlanan bir durum olsa da, Konami, PES 2013 için 2. demoyu geçtiğimiz saatlerde Xbox 360 için XBL’da yayınladı. Konami tarafından söylenilene göre, ilk demodan aldıkları olumsuz geri dönüşleri değerlendirip, oyunun gelişimini olumlu olarak değiştirecek bazı yeniliklerle bize bu demoda sunulmuş.
Bizde demoyu indirir indirmez yaptığımız ilk maçı, oyunun oynanışını daha net görüp fikir sahibi olabilmeniz için kaydettik ve oynanış incelemesi haline getirdik. Oyuncu kontrolleri ve top sürmenin nispeten iyileştirilmesi gözümüze çarpan ilk detaylar oldu. Sözü daha fazla uzatmadan sizleri 2. demonun oynanış videosuyla baş başa bırakıyoruz :

 

 

 

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...