Recettear: An Item Shop’s Tale, Steam’de ”Bugünün Teklifi” Kapsamında İndirimde

OG-site-YT-banner

recettaer

EasyGameStation tarafından geliştirilmiş, Carpe Fulgur tarafından ise dağıtımcılığı üstlenilmiş olan Recettear: An Item Shop’s Tale, kısa bir süreliğine Steam’de indirime girdi. Bu Aksiyon-RPG türündeki oyun, ilk olarak 2007 yılında Japonya için çıkışını gerçekleştirmişti. Ardından Kuzey Amerika ve Avrupa için yerelleştirildi ve bu bölgelerde oyun 10 Eylül 2010 tarihinde çıkışını yaptı.

Recettear: An Item Shop’s Tale, aldığı %75’lik indirimle 19.99$ yerine 4.99$’dan satışını sürdürmekte. Bunun dışında bu oyununda yer aldığı Carpe Fulgur Collection’da indirime girmiş durumda. Bu koleksiyon paketinde Fortune Summoners, Recettear: An Item Shop’s Tale ve Chantelise – A Tale of Two Sisters oyunları bulunmakta. Bu paket ise 49.97$’dan 12.49’a düşmüş durumda.

Eğer yapımı merak ediyorsanız, yapım için yayınlanmış olan trailer ve oynayış videosu sizleri yazının sonunda beklemekte. Yapımın Steam sayfasına buradan, Carpe Fulgur Collection’a ise buradan ulaşabilirsiniz. Bu her iki fırsatta saat 23.30 itibariyle 44 saat 30 dakika sonra sona erecek. İyi seyirler.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=Y6L0fAqWFGk[/youtube]

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=qktf46JV_vY[/youtube]

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...