Resident Evil: Outbreak Tekrar Geri Döndü !

OG-site-YT-banner

31413
Çıktığı dönemde bazı Resident Evil hayranları tarafından eleştiri almış olsa da , yan senaryo oyunu olarak hikayesi , oluşturduğu karakterleri ve oyun işleyişi ile seriye farklı bir boyut taşımayı başaran ve takım oyununa dayalı online altyapı ile PlayStation 2 platformuna çıkış yapan Resident Evil: Outbreak ve Resident Evil: Outbreak File 2 , Japonya’da tekrar faaliyete geçmiş durumda.

Oyunun sıkı hayranları tarafından yapılan çalışma ile , uzun süre önce resmi desteğin kesilmiş olduğu online sunucuların yerini şimdi hayranlarının destek vererek hayata geçirdiği sunucular yer alıyor. Çalışmayı gerçekleştiren bu ekip , oyunun Avrupa ve Amerika sürümleri için yapılan sunucu çalışmaları için ” Her ne kadar oyunun Amerika ve Avrupa sürümlerini çalıştırabilecek sunucular açabilecek konumda bulunsakta , oyunların online altyapısı için kullanılan kodlama yöntemleri tamamen birbirinden farklı ve batı sürümleri SNAP servisini kullanırken biz KDDI servisini kullanıyoruz. Bu farklılığı ortadan kaldırabilmek son derece zor ve vakit isteyen bir iş. ” açıklamalarını yaptı.

Ekibin bahsettiği sunucular Emulator üzerinden çalıştırılacak ancak , organizatörler korsan işlemlere göz açtırmamayı kendilerine ilk hedef olarak belirlemiş durumdalar.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...