Rode Online – Kısa Bakış

OG-site-YT-banner

Rode Online - İnceleme (Yazılı)

RODE Online

Muhteşem Bir Dünya Ve Uçsuz Bucaksız Vadiler

Merhaba sevgili Oyun Günlüğü takipçileri.Bu gün sizler için Rode Online oyununu inceleyelim dedik.Eğer,Uçsuz bucaksız vadiler, uçan ejderhalar ve harika grafikler istiyorsanız Rode Online tam size göre.Oyunumuzda Firean ve Azurian olmak üzere iki farklı ırk mevcut.Bu ırklardan birisini seçerek oyunumuza giriş yapmamız gerek.(Ne yazık ki ırk seçeneğinin iki olması bir kötü olmuş) Oyun parti (grup) tabanlı olduğu için arkadaş grubunuz ile oynamanızı tavsiye edebilirim.Grubunuz ile oynarsanız hem seviye atlamanız kolaylaşır hem de oyundan daha çok haz alırsınız.Oyun da çeşitli meslekler mevcut bu meslekler; terzi,balıkçılık,simya,işleme,metal şeklinde oluşturulmuş.Meslekler sayesinde kendinizi geliştirebilirsiniz.

Rode Online’a ilk başladığımız da 10. Seviye ye erişmeden bir sadık dost alabilirsiniz.Bu dost (kuş) ancak yardım yumurtası aracı ile alınabilmekte.Eğer onun sadakatini kazanmak istiyorsanız sizinle savaşlara girmesine izin vermelisiniz.Dostunuzu geliştirip büyük bir ejdarha şekline getirebilirsiniz.Oyundaki pet sistemi ise oldukça farklı bir hava katmış.

Oyunun da yine klasik MMORPG özelliklerinden vazgeçilmemiş.Oyun ejderhalar yardımı ile çeşitli savaşlara katılarak kendimizi geliştirmemizi istiyor.(Önceden MMORPG tarzı oyunlar oynamış iseniz hiç zorluk çekmeden oynayabileceğinizi düşünüyorum) Açık Dünya Savaşları oyunun can alıcı noktalarından birisi. Olağan üstü grafikleri ile MMORPG oyunları arasında ses getirmesi beklenen bir oyun açıkcası.Çoğu oyunda da olduğu gibi oyun içi özel itemler para ile elde edilebilmesi oyunundaki ulaşılabilirlik oranını bozuyor.

Sonuç olarak iyi bir sisteme sahip iseniz ve MMORPG oyunlarına çok büyük bir ilgi duyuyor iseniz RODE Online oyununu denemenizi tavsiye ederim.

Künye:

Yapım: NetGame

Dağıtım: NetGame

Web: http://rode.netgame.com/

Artılar: Detaylandırılmış grafikler, Gökyüzünde Savaş Sistemi, Gelişmiş Pet Sistemi

Eksiler: Dragon paraları kazanması çok zor, MMORPG Oyunları sevmeyenler için değil, Başarısız Crafting sistemi

 

Notu: 5

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...