Sleeping Dogs ve Papo & Yo, Steam’de İndirimde

OG-site-YT-banner

sleeping dogs

Bir yandan Steam’de hafta sonuna özel olarak Quakecon indirimleri devam ederken, bir yandan da Sleeping Dogs ve Papo & Yo indirime alındı. Sleeping Dogs, ”Hafta Sonu Fırsatı” olarak indirime alınırken, Papo & Yo ise ”Bugünün Teklifi” olarak karşımıza çıkıyor.

Avrupa’da 17 Ağustos 2012 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş olan Sleeping Dogs, Steam’de 5 Ağustos’a kadar indirime girmiş durumda. Açık dünya oynayışına sahip, TPS türündeki yapım bizleri Çin’e götürmekte. United Front Games ve Square Enix London Studios tarafından geliştirilmiş olan Sleeping Dogs, 24.99$ yerine 6.24$’dan satışını sürdürmekte. Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

14 Ağustos 2012’de PS3, 18 Nisan 2013’de ise PC platformuna çıkışını gerçekleştiren Papo & Yo, %75 oranında bir indirim almış durumda. Zorlu bulmacalarıyla, farklı bir konuyu ele almasıyla ve fantastik evreni ile dikkatleri üzerine toplayan Papo & Yo, 14.99$’dan 3.74$’a düşmüş durumda. Bu fırsat saat 13.00 itibariyle 31 saat sonra sona erecek. Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...