Steam’de Bugünün Teklifi: Insurgency

OG-site-YT-banner

ss_b872d9da1cc99dbb6a9257fea6afb26bd51ee5e1.1920x1080

Bugün, Steam’in ”Bugünün Teklifi” kısmında Insurgency isimli yapımı görmekteyiz. Bir Source modu olarak doğan Insurgency: Modern Infantry Combat’ın devam oyunu olarak karşımıza çıkan Insurgency, bu sefer ayrı bir oyun olarak hazırlanıyor. Bağımsız geliştirici New World Interactive tarafından geliştirilen Insurgency, taktiksel bir FPS oyunu.

Insurgency, Nisan ayından beri beta sürümde. Geliştiriciler, oyunun anca 2014 yılında tam sürüme geçebileceğini söylüyor. Oyunu satın alıp, oyuna erken erişebilirsiniz. Erken erişim sayesinde, oyuncuların vereceği öneriler ve geri bildirimler sayesinde oyunun daha iyi noktaya gelmesi sağlanıyor. Insurgency, Valve’nin Source moturu ile hazırlanıyor.

Microsoft Windows ve Mac platformları arasında çapraz platform desteğine sahip olan Insurgency, savaş alanına gerçekçi bir çerçeveden yaklaşmayı amaçlıyor.  Bu yüzden oyunda cross hair yer almamakta.Yapım aynı zamanda Linux için geliştirilmekte fakat çapraz platform desteğine sahip olmayacak. Gerçekçilik arayanlar için bu yapım ilaç gibi gelebilir.

Geliştirici firma, oyunlarını ” Son derece rekabetçi, acımasızca ve ölümcül” olarak tanımlamakta. Oyunda kendi haritalarınızı tasarlayabileceğiniz bir editör de bulunmakta. Haritalar, gerçek Dünya’dan alınan savaş alanı örnekleriyle tasarlanmış durumda. Şu anlık yapımda 20 silah, 8 haritada, 4 adet multiplayer modu ve 2 adet co-op modu bulunmakta.

Co-op modu 6 oyuncuya kadar destek sunmakta, multiplayer modları ise 32 oyuncuya kadar destek vermekte. Gerçekçi bir FPS arayanların bir göz atması gerektiği Insurgency, aldığı %50’lik indirimle 19.99$’dan, 9.99$’a düşmüş durumda. 4 adet Insurgency kopyasını içerisinde bulunduran Insurgency 4-Pack ise 59.99$ yerine 29.99$’dan satılmakta. Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Bu fırsat saat 00.15 itibariyle 43 saat 55 dakika sonra sona erecek.

Son olarak oyunu daha yakından görmeniz için bir oynayış videosu yerini almış durumda. Keyifli seyirler.

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=5km2-LGj_fI[/youtube]

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...