Steam’de Hafta Ortası Çılgınlığı

OG-site-YT-banner

STEAM

Steam’de bu haftaki, hafta ortası çılgınlığında ek paketlerin günü desek yanlış olmaz. Hafta ortası çılgınlığı kapsamında indirime alınan iki adet ek paket bizleri karşılamakta. Bu iki ek pakette çalışmak için ek paketi oldukları oyunlara gereksinim duymamakta.

İlk konuğumuz Sins of a Solar Empire: Rebellion ile başlayalım. 2008 yılında Sins of a Solar Empire, PC platformu için çıkışını gerçekleştirmişti. Ironclad tarafından geliştirilen, ana oyunun dördüncü ek paketi olarak karşımıza çıkan Sins of a Solar Empire: Rebellion, %66’lık bir indirim almış durumda. Bu indirimle birlikte Sins of a Solar Empire: Rebellion, 39.99$’lık fiyatından 13.56$’a düşmekte. 4 adet Sins of a Solar Empire: Rebellion kopyasını içeren Sins of a Solar Empire: Rebellion 4-Pack ise 119.99$ yerine 40.79$’dan satışını sürdürmekte.

Bir diğer ek paketimiz ise Cities XL Platinum olmakta. Cities XL 2012 yapımına ait bir ek paket olan Cities XL Platinum, 29.99$ yerine 10.20$’dan alıcılarını beklemekte. Bu iki fırsatın bitmesine saat 00.38 itibari ile 25 saat 24 dakika kalmış durumda. 

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...