Steam’de Hafta Sonu Fırsatları

OG-site-YT-banner

sacivi

Yepyeni bir hafta sonuya, Steam’den yepyeni indirimler ile merhaba diyoruz. Steam bize bu hafta sonu ücretsiz olarak 10 Haziran tarihine kadar deneyebileceğimiz 2 oyun sunuyor. Bu 2 oyunu da daha uygun fiyata alabilelim diye bir de indirim fırsatı sunuyor.

21 Eylül 2010’da Kuzey Amerika çıkışını gerçekleştiren, 24 Eylül’de ise Avrupa’da raflardaki yerini alan Civilization 5, Steam’in hafta sonu indirimlerine konuk olmuş durumda. 10 Haziran tarihine kadar ücretsiz oynanabilen yapımın fiyatı yine aynı tarihe kadar 29.99$’dan 7.49$’a düşmüş durumda. Hem Civilization 5’in bulunduğu hem de bütün indirilebilir içeriklerin içerisinde yer aldığı Sid Meier’s Civilization V: Gold Edition’da indirime girmiş durumda. Sid Meier’s Civilization V: Gold Edition, 49.99$ yerine 12.49$’dan satışını sürdürmekte. Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Volition tarafından PS3, Xbox 360 ve PC platformlarına geliştirilmiş olan Saints Row: The Third’da 10 Haziran’a kadar ücretsiz oynanabilmekte. Yayıncılığı başlarda THQ firmasında olan, fakat THQ firmasının iflası sonrasında yayın hakları Deep Silver’a geçen Saints Row: The Third, 39.99$’lık fiyat etiketinden 9.99’a düşmüş durumda. Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Unutmayın bu iki fırsat 10 Haziran Pazartesi günü son bulacak.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...