The Division’dan Yeni Görseller Yayınlandı

OG-site-YT-banner

TheDivision_Google+_BackgroundFinal_2120x1192-660x3701
Massive Entertainment ile Ubisoft’un yapımı olan ve yeni nesil oyunların arasında merakla beklenen Tom Clancy’s: The Division’dan yeni ekran görüntüleri yayınlandı. Uzun süredir yapım aşamasında olan ve henüz çıkış tarihi belli olmayan The Division’ın , yayınlanan yeni görselleri oyundaki birbirinden güzel manzaraları oyuncuların huzuruna sunuyor.

PC , PlayStation 4 ve Xbox One platformları için geliştirilmekte olan The Division , aksiyon-hayatta kalma türünde olup oyunculara farklı bir deneyim yaşatacak yönde gözüküyor. Bunların yanı sıra , yeni grafik motoru olan ”Snowdrop Engine” ile geliştirilen The Division , PC oyuncuları için kaliteli bir optimizasyon sunmayı da hedefliyor. Yeni yayınlanan bu görselleri aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Tom_clancy_division_screen_1  Tom_clancy_division_screen_2  Tom_clancy_division_screen_3  Tom_clancy_division_screen_4  Tom_clancy_division_screen_5  Tom_clancy_division_screen_6  Tom_clancy_division_screen_7-156x87  Tom_clancy_division_screen_8  Tom_clancy_division_screen_9

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...