The Witcher, The Witcher 2 ve Don’t Starve, Steam’de İndirimde

OG-site-YT-banner

the witcher

CD Projekt RED bir yandan The Witcher 3: Wild Hunt için geliştirmelerini sürdürürken, bir yandan da Steam’den güzel bir haber geldi. The Witcher ve The Witcher 2, Steam’de indirime girmiş durumda.

Aksiyon-RPG türündeki serinin ilk oyunu The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut, 9.99$ yerine 2.49$’dan satışını sürdürmekte. Açık dünya oynayışına sahip olan serinin ikinci oyunu The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition ise 19.99$’dan, 4.99$’a düşmüş durumda. Yapımların Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Hafta sonu fırsatlarının 3. konuğu ise bağımsız geliştirici Klei Entertainment tarafından geliştirilmiş olan Don’t Starve oluyor. Vahşi bir dünyada hayatta kalma mücadelesi verdiğimiz Don’t Starve, yakın zamanda Steam Workshop desteğine de kavuşmuştu. Açık dünya oynayışına sahip Don’t Starve aldığı %50’lik indirimle 14.99$ yerine 7.49$’dan alıcılarını beklemekte. 2 adet Don’t Starve kopyasını içeren Don’t Starve 2-Pack için ise 22.49$ yerine 11.24$ ödemeniz gerekmekte. Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu fırsatlar 26 Ağustos günü sona erecek.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...