Torchlight 2 İncelemesi

OG-site-YT-banner

2009 yılında piyasaya çıkan ve büyük ilgi gören Hack & Slash RPG oyunu Torchlight, yükselen indie oyun sektöründeki diğer oyunlar arasından sıyrılmayı kolayca başarmıştı. Düşük sistem gereksinimi, uygun fiyatı ve diğer RPG’lerle yarışacak seviyedeki oyun içi yapısıyla oyuncuları şaşırtmayı başarmış olan Torchlight’ın devam oyunu Torchlight 2’de aynı nitelikleri taşımakla beraber, çıtayı biraz daha yükseltmiş durumda!

 

Torchlight 2

 

Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen ve 20$ gibi son derece uygun bir fiyattan satılan Torchlight 2, oyunculara neredeyse Diablo 3’e çok yakın bir deneyimi yaşatabiliyor. Outlander, Berserker, Engineer ve Embermage sınıflarından birini seçerek başladığımız maceramızda, son derece renkli ve canlı bir dünya bizleri bekliyor.

 

İtem, yaratık, atmosfer ve mekan çeşitliliği gibi konularda, sınıfı çok rahat geçen Torchlight 2’nin  skill, stat, inventory, pet, arayüz ve combat sistemine göz attığımız oynanış incelememizi aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler!

Not: Video’nun başında ilk Torchlight oyununun geçtiğimiz sene çıktığını söylüyorum ancak bu benim oyunla Xbox 360’taki tanışma tarihim ve doğal olarak oyunun Xbox 360 çıkış tarihi. İlk oyun 2009 yılında PC için piyasaya sürülmüştü. Hatamı buradan düzeltiyorum.

 


 

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...