Tropico 5 PS4’e Duyuruldu

OG-site-YT-banner

tropico5announcement
Haemimont’un beğenilen yapımlarından şehir yaratma oyunu olarak tanınan Tropico serisinin son oyunu , Windows , Mac , Linux ve Xbox 360 platformlarından sonra PlayStation 4 için de duyuruldu.

Kalypso Media UK tarafından duyurulan Tropico hakkında şirketin yöneticilerinden Andrew Johnson , ” Oyunun PS4 versiyonu , Tropico serisini oyunculara ve yeni nesil konsollara taşıyacak ” sözlerini söyledi. Kalypso Media tarafından yapılan bu açıklamaya göre , yeni Tropico oyunu PS4’ün tüm gücünü kullanmayı hedefliyor.

Konuşmasına devam eden Johnson , şu sözleri de ekledi. ” Yeni nesil ile birlikte , Tropico serisi için yeni ve heyecan verici özellikler geliştiriyoruz. Tropico 5’i PlayStation 4 için çıkartarak , video oyunları tarihinde yeni bir sayfa açacağız. Konsolun tüm işlemci potansiyelini ve gücünü kullanmayı hedefliyoruz. Bu sayede hem Tropico , hem de El Presidente , daha önce olmadığı kadar güzel gözükecek. 

Bu haberle birlikte Tropico , ilk defa bir Sony cihazına çıkış yapacak. Oyunun Xbox One versiyonu hakkında ise herhangi bir açıklama yapılmadı.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...