Wake Up Call , PC İçin Duyuruldu

OG-site-YT-banner

k2b6s
Son yıllarda ismini sıkça duyuran bağımsız oyun yapımcıları , yeni bir proje ile karşımıza çıktı. Geçtiğimiz günlerde yeni bir bağımsız proje olarak adını duyuran ve Dark Synergy Studios tarafından Unreal Engine 4 grafik motoru ile geliştirilen FPS türündeki Wake Up Call , PC platformuna özel olarak gelecek. Proje henüz Steam Greenlight’ta destek beklemeye devam ediyor.

Kyle Rogers isimli bir özel birlik askerinin hikayesine tanıklık edeceğimiz oyunda , karakterimiz 150 yıllık olan uykusundan uyanacak. Ancak Rogers , kendisine hiç te tanıdık gelmeyen bu dünyada Kalders ve The Scarred adlı iki farklı grubun savaşması sebebi ile ortalığın cehennem yerine döndüğüne şahit olacak. Tıpkı kendisine yapıldığı gibi başka insanların da uyutulduğunu farkettikten sonra karakterimiz , gerçeği öğrenmek için kolları sıvayacak.

Wake Up Call , açık dünya oynanışına sahip olup , gizlilik , gerilim ve aksiyon unsurlarını da içinde barındıracak. Unreal Engine 4 grafik motorunun kullanılması üzerine , görsel açıdan oyundan beklentiler haliyle büyük yönde oluyor. Wake Up Call hakkında henüz net bir çıkış tarihi belirlenmiş değil. Yapımcılar tarafından gelecek haberleri bekliyoruz.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...