Xbox One İçin Duyurulan Oyunlar

OG-site-YT-banner

XBOX_2569333b

Büyük bir merakla beklenilen yeni nesil Xbox konsolu bugün tanıtıldı. Lansman yaklaşık 2 saat önce bitti ve yeni nesil konsolumuz Xbox One’dan bir sürü bilgi elimize geçti. Oyun konusuna gelecek olursak Xbox One için 15 adet özel oyun geliştirilecek. Xbox One’a özel olacak bu 15 oyun konsolun çıktığı ilk yıl çıkışını yapacak. Diğer firmalar da Xbox One için çıkaracağı oyunları duyurdu.

Electronic Arts, yeni nesil Xbox One için 4 adet oyun duyurdu. FIFA 14, NBA Live 14, Madden ve UFC oyunları Xbox One platformuna geleceği kesinleşti. Ayrıca FIFA 14’ün  Ultimate Team modu sadece Xbox One’a özel olacağı lansmanda duyuruldu. Electronic Arts, bu yapımların daha gerçekçi grafiklerle, daha başarılı animasyonlar ve fizikler ile hazırlanacağını lansmanda belirtti.

Xbox konsollarına özel olarak geliştirilmiş olan Forza Motorsport serisi şimdi de Forza Motorsport 5 isimli geliştirilmekte olan son oyunuyla yeni nesil Xbox One’a gelmek için hazırlanıyor. Xbox One konsolunun çıkış oyunu olacak olan Forza Motorsport 5’i Microsoft resmen duyurmuş durumda. 

Remedy firması da Xbox One’a özel olarak oyun geliştirmekte. Bir seri haline getirilecek olan Quantum Break duyuruldu. 

Ubisoft resmi olarak Watch Dogs ve Assassin’s Creed IV: Black Flag yapımlarının Xbox One için çıkışını gerçekleştireceğini duyurdu.

Microsoft ile özel bir anlaşmaya imza atan bir diğer firma ise Activision olmuş durumda. Bu özel anlaşma şu ki, Call of Duty: Ghosts için çıkacak olan indirilebilir içerikler belirli bir süre için Xbox One’a özel olacak. Bu lansmanda kendini daha detaylıca gösteren Call of Duty: Ghosts, yeni nesil grafikleriyle ve derin hikayesiyle bakalım nasıl bir yapım olacak, bekleyip göreceğiz.

Eidos Montreal tarafından geliştirilen, Square Enix tarafından ise yayıncılığı yapılan Thief’in, Xbox One’a geleceği duyuruldu. 

Geçtiğimiz saatlerde Electronic Arts, Battlefield 4’ün çıkacağı platformları açıkladı ve bu platformların arasında Xbox One’da bulunmakta. 

Xbox One için duyurulan oyunlar şimdilik bu kadar. Yeni oyunlar duyuruldukça, biz tekrardan karşınızda olacağız.

 

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...