Ys Series, Trine 2 ve Kentucky Route Zero, Steam’de İndirimde

OG-site-YT-banner

trine2

Steam’deki yaz indirimleri sona erdi ve haliyle tempo düştü.  Ne yazık ki her gün onlarca oyunun indirime girdiğini görememekteyiz. Yaz indirimlerinde bir çok oyuncuyu mutlu eden ve kendisi de oldukça mutlu olan Steam’in, ”Hafta Ortası Çılgınlığı” ve ”Bugünün Teklifi” kapsamında indirime alınan oyunlarına bir göz atalım.

Hafta ortası çılgınlığında, Ys Series çatısı altında toplanan 3 oyunu ve Trine 2’yi görmekteyiz. İlk olarak Ys Series ile başlayalım. Bu seride Ys Origin, Ys I & II Chronicles+ ve Ys: The Oath in Felghana oyunları bulunmakta. Bu oyunlar Aksiyon-RPG türüne ev sahipliği yapmakta ve Japonya çıkışlı Nihon Falcom tarafından geliştirilmiş durumda.

Bu oyunların fiyatlarını aşağıdan görebilir ve Steam bağlantılarını yine aşağıda bulabilirsiniz.

 

Frozenbyte imzalı bir bağımsız yapım olan Trine 2 ise büyük bir oranda indirim almış durumda. Bir platform oyunu olan ve bizi aksiyon dolu bir evrene çağıran, zorlu bulmacaları ile bizleri bekleyen Trine 2, aldığı bu %85’lik indirimle 19.99$’dan 2.99$’a düşmüş durumda. Eğer bu serinin ilk oyununu oynamadıysanız ve oynamak istiyorsanız sizin için de güzel bir haberimiz var. Trine ve Trine 2’nin yer aldığı Trine Complete ise 24.99$’lık fiyat etiketi yerine 3.74$’dan satılmakta. Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

YS Series ve Trine 2 indirimleri saat 16.35 itibariyle 33 saat 25 dakika sonra sona erecek. 

”Bugünün Teklifi” kapsamında ise yine bir bağımsız yapımı görmekteyiz. Cardboard Computer imzalı Kentucky Route Zero, farklı bir macera oyunu. Denenebilecek ve farklı oyunlardan birisi olan Kentucky Route Zero, 24.99$’dan 12.49$’a düşmüş durumda. Yapımın Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu indirim ise saat 16.35 itibariyle 27 saat 25 dakika sonra sona erecek. 

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...