10 Bin TL Ödüllü Nikksy LOL Turnuvası İçin Start Verildi!

OG-site-YT-banner

Türkiye’nin ilk özel oyun yayın platformu olma özelliği taşıyan Nikksy, her ay düzenleyeceği League of Legends E-Spor Turnuvasının ilk ayağını 9 Ocak’ta başlatıyor.

Nikksy resmi sitesinde duyurulan habere göre turnuvaya, Platin ve üstü seviyeli oyunculardan oluşan 64 takım katılacak. 1. ön eleme maçları 9-10 Ocak tarihlerinde sabah 10:00’dan gece 01:00’a kadar sürecek aralıksız yayınlarla Nikky’den canlı izlenebilecek.

1. ön elemeyi geçen takımlar haftaiçi oynanacak 2. ön eleme maçlarıyla gruplara kalan 16 takımdan biri olmak için kıyasıya mücadele edecek. Turnuva boyunca toplam 55 maç oynanacak, 31 Ocak’taki finalde şampiyonluk ipini göğüsleyen takım, 10.000 TL’lik büyük ödülün sahibi olacak.

Yıl boyunca her ay düzenli bir şekilde devam edecek turnuvalarda, Nikksy toplamda 120 Bin TL’den fazla ödül dağıtmayı hedefliyor. Ayrıca League Of Legend turnavalarına bir yenisini ekleyerek profesyonel oyuncuların yanında, yetenekli oyunculara da Nikksy League’de kendilerini kanıtlama fırsatı tanıyor.

Turnuva ile ilgili tüm detaylara www.nikksy.com/nikksy_league adresinden ulaşabilirsiniz.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...