Aneex’in 20 TL’lik Oyuncu Faresini İnceledik

OG-site-YT-banner

Siz takipçilerimizden sürekli gelen uygun fiyatlı oyun ekipmanı önerilerine, mümkün olduğunca yanıt vermeye çalışıyoruz. Oyun ekipnmanlarına düşük bütçe ayıran oyuncular, en iyi fiyat/performans ürününü araya dursun, biz de şimdi piyasanın en ucuz oyuncu faresine bir göz atalım!

aneex-oyuncu-faresi

Aneex’in E serisi oyuncu faresini özetlemeye fiyatından başlayalım. 20 TL’ye satılan bir oyuncu faresi olan Aneex’in E serisi oyuncu faresi, tasarım olarak Microsoft Sidewinder farelerine çok benzemekte. 1200 DPI değerine kadar ulaşabilen fare, 5 ayrı düzeyde, kısmen ayarlanabilir DPI ayarı da sunmakta. Her ne kadar mevcut DPI aralıkları belli olmasa da, bunu kendinize göre ayarlamanız pek vaktinizi almıyor.

Ucuz fiyatlı ürünlerin en çok merak edilen kısmı ise kalitesi. Farenin dış kaplaması plastik ve kauçuktan oluşmakta. Plastik kısım pek içimize sinen kalitede olmasa da, sağ ve sol klik tuşlarının kauçuk kaplaması son derece iyi bir his veriyor. 4 adet mini skatezle birlikte gelen farenin, mouse pad üzerinde kayganlığında bir problem yok. Ancak skatezler, 1 haftalık kullanımın ardından biraz deforma olmakta. Sözü daha fazla uzatmadan, bakalım 20 TL’ye oyuncu faresi olur mu? Cevap videoda! Keyifli seyirler

[youtube height=”HEIGHT” width=”WIDTH”]http://www.youtube.com/watch?v=tLiXWVgbbmE[/youtube]

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...