Aral’dan Yaz Kampanyası

OG-site-YT-banner

Türkiye’deki en büyük oyun dağıtımcısı olan ARAL İthalat, yaz aylarının gelmesi ve okulların tatile girmesiyle geçtiğimiz yıllarda da olduğu gibi bu senede güzel bir kampanyayla oyuncuları sevindiriyor.

 

Yaz aylarının en sıcak kampanyası Aral’dan! Türkiye’de bilgisayar ve playstation oyun denildiği anda ilk akla gelen isim Aral, içinizi ısıtacak yep yeni bir kampanya ile Yaz’a ‘merhaba’ diyor…

Yaz aylarının eğlencesi oyunlar kaçırılmayacak bir yaz fırsatı kapınızı çalıyor. 01 Temmuz tarihine kadar birbirinden güzel yüzlerce farklı oyunda geçerli olacak kampanyada, spordan maceraya, araba yarışından aksiyona kadar birçok farklı türde oyun % 50’ye varan indirimlerle oyunseverlerin beğenisine sunulacak. Belirtilen tarihler arasında tüm satış noktalarında geçerli olacak kampanyada, her keseye uygun cazip fiyatlı ürünler prestijli mağazaların raflarını süsleyecek.

Yaz keyfinizi ikiye katlayacak kampanya için geri sayım başladı. Playstation 3, Playstation 2, PSP, PS Vita, XBOX, WII, DS, 3 DS ve Bilgisayar oyunlarında geçerliolacak kampanyadan faydalanın, birbirinden eğlenceli oyunları koleksiyonunuza ekleme fırsatı yakalayın.
Kampanyaların takibi, güncel oyun bilgilerinden haberdar olmak için; www.facebook.com/aralgame adresini beğenebilir ya da www.twitter.com/aralgameadresini takip edebilirsiniz.

 

 

 

Yazısını sitesinde duyuran Aral, 10 TL’ye kadar düşen oyun fiyatlarıyla birçok kişinin yaz aylarını mutlu geçirmesine olanak sunuyor.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...