Assasins’s Creed 3’ten Son Haberler

OG-site-YT-banner

Oyun Hakkındaki Bilgiler Son Zamanlarda Daha Sık Olarak Oyunculara Verilmeye Başlandı…

 

Oyun dünyasına yayılan bilgilere göre karakterimiz Cannor küşük yaşlarda iken köyüne büyük bir saldırı gerçekleştiriliyor.Bu saldırı üzerine kinlenen karakterimiz intikam yemini edip kendini maceralara atıyor.

Birden bire kendini Fransız Devrimi içinde bulan Cannor,macerasının büyük bölümünü gerçek Dünya’da geçirecek.

Oyunun oynayış kısmı da biraz ele alınmış.Dövüş sistemi ve koşma elden geçirilerek oyuncunun dövüş sahnesinin içinde olma hissi arttırılmış.

Oyun bildiğiniz üzere New York ve Boston şehirlerinde geçecek.Küçük bir map beklentisi içine düşebilirsiniz.Ancak Ubisoft “Boston şehri, normal şehrin tam 3 katı büyüklüğünde olacak” diyerek içleri ferahlattı.

 

Şehirdeki  insanların yapay zeka oranı da yükseltildi.Örneğin ; İnsanlar artık çalışacak,günlük işlerini yapacak ve akşam olunca evlerine gidecekler.Ve önemli bir gelişme daha,sizi tanıyan karakterler yolda görünce selam verip başka konular da da konuşabilecek.

Artık karakteriniz sadece İngiliz askerleri ile değil Amerikan askerleri ile de savaşabilecek. Yeni dövüş sistemi ile tek tuşla düşman öldürme devrimi de kapanacak.

Çin dövüş sanatlarında kullanılan ”Rope Dart” adlı silah da artık oyunda kullanılabilecek.Bu silah sayesinde düşmanları uzak mesafelerden vurabileceğiz.

Assassin’s Creed III 30 Ekim de Kuzey Amerika’da, 31 Ekim’de ise Avrupa ve Avustralya’da Xbox 360, Playstation 3 ve PC platformu için piyasada olacak.

You might also like More from author

Comments

Yükleniyor...